Oferty pracy

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Manager/Brygadzista stolarni

Oferujemy:

Co możemy zaoferować Tobie :

  • Możliwość rozwijania kompetencji managerskich i realny wpływ na procesy produkcyjne,
  • Tworzenie wyjątkowych produktów,
  • Dodatkowe ubezpieczenia na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Umowę o pracę, zlecenie lub umowa B2B.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV na poniższy adres: tomek@trans-form.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Obowiązki:

Czym będziesz się zajmował:

  • Nadzorowanie i koordynowanie procesów produkcyjnych stolarni oraz identyfikowanie i przeciwdziałanie zagrożeniom w ich płynności,
  • Zarządzanie, motywowanie, rozwijanie podległych pracowników oraz efektywne wykorzystanie zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych,
  • Dbałość o utrzymanie maksymalnej wydajności i jakości produkcji, a także o terminowość realizacji powierzanych zadań,
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesie pracy stolarni,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych, organizacyjnych,
  • Prawidłowe i terminowe sporządzenie dokumentów produkcyjno-magazynowych.
  • Współpraca z zarządem oraz z innymi działami wewnętrznymi firmy w zakresie organizowania i kontrolowania działań związanych z funkcjonowaniem stolarni.

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:

  • Doświadczenie w zarządzaniu minimum kilkuosobowym zespołem produkcyjnym,
  • Orientacja doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi,
  • Znajomość branży meblarskiej oraz obróbki materiałów drewnopochodnych i drewna,
  • Znajomość nowoczesnych metod promowania, sprzedaży,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność delegowania zadań,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B

Napisz lub zadzwoń! Jeśli nie znalazłeś(aś) interesującej Cię oferty pracy lub obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego, a chciałbyś pracować u nas wyślij nam swoje cv.

W sprawie ofert pracy prosimy kontaktować się z naszym biurem.

TEL. +48 533 682 828
MARZENA@TRANS-FORM.PL